DSC 0120

Studentski zbor Odjela za matematiku osmislio je projekt Soft Skills Training kojem je cilj ojačati meke vještine kod studenata kroz predavanje i radionice. Projekt je podijeljen na module:

1. Metode i tehnike učenja (1 predavanje)
2. Učinkovito nošenje sa stresom i izazovima studentskog života (2 radionice)
3. Unapređenje socijalnih i komunikacijskih vještina (3 radionice)

Radionice i predavanja vodit će magistra socijalne pedagogije Ivana Mitrić, koja je vlasnica centra za psihosocijalno savjetovanje i edukaciju Psihogym. Uvjereni smo da ćete uz ove skill treninge ojačati sebe.

Prvo predavanje Nauči kako učiti održat će se 4.4.(ponedjeljak) u 17 sati u D2 na Odjelu za matematiku. Za prvo predavanje nisu potrebne nikakve prijave, a predviđeno trajanje radionice je 90 minuta.
Sažetak predavanja:
Tijekom ovog susreta studenti će se imati priliku upoznati s metodama i tehnikama za učinkovitije učenje. Naučit će kako učiti bez odgađanja, kako bolje pamtiti, kako prevladati zamke učenja i paniku pred ispit te još mnogo toga.