Podrška kroz studij - 1., 2. i 3. godina prijediplomskog sveučilišnog studija Matematika i računarstvo

Mentor - voditelj godišta:

izv. prof. dr. sc. Domagoj Matijević

Termin konzultacija: utorkom od 10h do 11h.

Obavijesti

• Raspored zadnjih kolokvija i usmenih ispita za studente koji polažu ispit putem kolokvija za zimski semestar ak. 2019./2020. god. (link)
  • Raspored zadnjih kolokvija i usmenih ispita za studente koji polažu ispit putem kolokvija za ljetni semestar ak. 2018./2019. god. (link)
  • Raspored zadnjih kolokvija i usmenih ispita za studente koji polažu ispit putem kolokvija za zimski semestar ak. 2018./2019. god (link)
  • Zapisnik sastanka voditelja godišta sa studentima održanog 2. veljače 2018. (link)
  • Raspored zadnjih kolokvija i usmenih ispita za studente koji polažu ispit putem kolokvija za zimski semestar ak. 2017./2018. god.
  • Raspored zadnjih kolokvija i usmenih ispita za studente koji polažu ispit putem kolokvija za ljetni semestar ak 2017./2018. god. (link)
  • Prezentacija rezultata Jedinstvene sveučilišne studentske ankete za ak. 2017./2018. god.(link)
  • Izvjesce Interne studentske ankete Odjela za matematiku za ljetni semesatr ak. 2017./2018. god. (link)