DSC 0120

Nakon predavanja Nauči kako učiti, krećemo s realizacijom drugog modula projekta Soft Skills Training koji je osmislio Studentski zbor Odjela za matematiku. Detaljnije informacije o projektu možete pronaći na poveznici.

Drugi modul Učinkovito nošenje sa stresom i izazovima studentskog života provest ćemo kroz 2 radionice. Radionice Odjavi stres i Odjavi stres 2 održat će se 11. travnja (ponedjeljak) i 25. travnja (ponedjeljak) u 17 sati na Odjelu za matematiku u D2. Predviđeno trajanje svake radionice je 90 minuta.

Broj sudionika radionica je ograničen, tako da vas molimo da se prijave samo oni koji će doći na obje radionice. Na radionice se možete prijaviti putem obrasca.

Sažetak radionica:
Na sljedeće dvije radionice studenti će kroz interaktivne vježbe imati priliku naučiti više o upravljanju stresom. Primijenit će tehnike koje će im omogućiti uspješnije nošenje s negativnim mislima i stresom te će savladati neke od najpoznatijih tehnika opuštanja i smanjivanja napetosti.

Djelić atmosfere s prvog predavanja možete pogledati na fotografijama.
Fotograf: Davor Kerovec