inovmat2020

U sklopu projekta Soft Skills Training, nakon uspješno odrađenog predavanja i radionica, na red je stigao i posljednji  modul pod nazivom Unapređenje socijalnih i komunikacijskih vještina. Detaljnije informacije o projektu možete pronaći na poveznici.

Treći modul provodit će se kroz tri radionice:

„Čujem te” - 9.5(ponedjeljak) u 17 sati,

„Zauzmi stav” - 23.5(ponedjeljak) u 17 sati,

„Surađujem(o)” - 6.6(ponedjeljak) u 17 sati.

Sve tri radionice će se održati u dvorani 2 na Odjelu za matematiku, a sudjelovati mogu svi zainteresirani studenti Sveučilišta. Predviđeno trajanje svake radionice je 90 minuta.

Broj sudionika radionica je ograničen, tako da vas molimo da se prijavite putem obrasca

Nakon odrađene radionice bit će omogućena prijava na iduću radionicu putem istog obrasca.

Sažetak radionica:

Sljedeće tri radionice namijenjene su razvoju socijalnih i komunikacijskih vještina studenata, odnosno razvoju vještina aktivnog slušanja, vještina davanja i primanja kvalitetnih povratnih informacija, zauzimanja za sebe te vještina rješavanja problema i uspostave suradnje.

Nadam se da se vidimo u što većem broju. Za sve dodatne informacije možete nam se obraditi na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..