charts

Interna studentska anketa Fakulteta primijenjene matematike i informatike za ljetni semestar akademske 2022./2023. godine provedena je od 12. lipnja do 13. listopada 2023. godine.

Svrha provođenja ankete bilo je prikupljanje i analiza informacija o nastavi iz 54 kolegija koji su se izvodili u tom semestru, s ciljem povećanja kvalitete izvođenja nastave na Fakultetu. Studenti su anketi pristupali anonimno putem ISVU sustava te su mogli ispuniti upitnik vezan za sve ili samo za neke kolegije koje su upisali. Ova anketa sadrži pitanja koja nisu obuhvaćena Jedinstvenom sveučilišnom studentskom anketom.

Nakon logiranja na web stranicu Fakulteta, možete pogledati rezultate ove ankete te rezultate prethodnih internih anketa.